Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-11-2011, 01:49 AM   #23 (permalink)
phillis
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phillis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Boşanma sonrası yaşananlar

Alıntı:
AYIŞIĞI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet,9 yıdır hem kendime hem eşime eziyet bu.elbetteki herşey kötü değil.dışardan gayet normal görünen,belki de gıbta edilen bir aileyiz belki.mutlu ve umutlu anlarımızda oldu,ama yolunda olmayan şeyler de çok.boşanmak bana kolay geliyor ama sonrasının altından kalkmak çok zor geliyor.ya daha kötü olursa ya da pişman olursam fikri beni frenliyor.iyi olanı düşünüp koşarak uzaklaşıyorum.sonra yine bi an oluyor bitmesi gerekir diyorum.karmakarışık oluyorum çoğu zaman.iyi olan da ne biliyomusun.eşim başkalarına göre ve bana göre iyi adam.sorumluluk sahibi.yani ideal koca deyimi uyar ona.ama karı koca ilişkimiz bana göre fazlasıyla kopuk.problemin ana kaynağı olark hep kendmi gördüğümdn kendimi değiştirmeye çalışıyorum.ama başaramıyorum.Derinlerde bişeyler hep eksik.:((
Seni cok iyi anliyorum... iyi bir insandir mutlaka ama sana yetersizdir...eger problemin sende oldugunu düsünüyorsan kendini degistir cünkü kimse baskasini degistiremez kendinden baska..düsünce yapilarini degistir..dogru sitedesin cekirdek inancindan baslayabilirsin bu problemini cözmeye. Eger problem sendeyse dedigin gibi baska biride olsa hayatinda ayni problemi tekrar yasayacaksin. Sanirim derinlerde eksik olan babanla olan iliskinde yatiyor, onda hangi eksikligi hissetdiysen bu eksikligide esinde hissediyorsun...cocuklugunda olmayan duygu hicbirzaman var olmadiysa, bunu esinde tamamlayamaz cünkü senin icindedir bu eksiklik ancak sen Cekirdek inancinla degistirebilirsin ve bu eksiklik probleminde ortadan kalkar..
Sevgiler umarim yardimci olabilmisimdir :-))
phillis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla