Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-11-2011, 10:46 PM   #22 (permalink)
AYIŞIĞI
Teğmen

AYIŞIĞI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 74
47 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AYIŞIĞI is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Boşanma sonrası yaşananlar

Alıntı:
phillis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
9 yil gelgitlerle nasil yasadin..bunu devamli düsünüyorsan bosanmalisin bence...saglikli ve mutlu bir anne eminim cocugun icin daha iyi olur...cocugun da mutlu olmadigini seziyordur zaten. Cocuklar olasi durumlara alistirilabilinirler...sonucta siz yine anne ve babasi olcaksiniz tek fark evli olmadiginiz olacak...Gecmiste yanlis verdigin karari hala sürdürüyorsun hem kendine hem esine eziyet....
Sevgiler
evet,9 yıdır hem kendime hem eşime eziyet bu.elbetteki herşey kötü değil.dışardan gayet normal görünen,belki de gıbta edilen bir aileyiz belki.mutlu ve umutlu anlarımızda oldu,ama yolunda olmayan şeyler de çok.boşanmak bana kolay geliyor ama sonrasının altından kalkmak çok zor geliyor.ya daha kötü olursa ya da pişman olursam fikri beni frenliyor.iyi olanı düşünüp koşarak uzaklaşıyorum.sonra yine bi an oluyor bitmesi gerekir diyorum.karmakarışık oluyorum çoğu zaman.iyi olan da ne biliyomusun.eşim başkalarına göre ve bana göre iyi adam.sorumluluk sahibi.yani ideal koca deyimi uyar ona.ama karı koca ilişkimiz bana göre fazlasıyla kopuk.problemin ana kaynağı olark hep kendmi gördüğümdn kendimi değiştirmeye çalışıyorum.ama başaramıyorum.Derinlerde bişeyler hep eksik.:((
AYIŞIĞI isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla