Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2011, 01:57 PM   #13 (permalink)
pinky9
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bilinçaltı Olumlamalar ;))

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Lavinya,

Merak ettigim bir sey var, bu olumlama cumlelerini sozlu olarak tekrarlarken ayrica yazarak da bir calisma yapildigini ve daha etkili oldugunu duymustum.... Ve tek bir konu uzerinden gidilirse enerji kanalimizin dagilmadigi okumustum forumda.... Sen, bu olumlamalari yaparken acaba hangi yolu izliyorsun??? Sadece sesli oluma mi yoksa okuma +yazma mi?

Simdiden nazik cevabin icin tesekkurler,

Saglicakla Kal...
ben sözlü olarak yada içimden tekrarlıyorum. Gün içinde ders çalışırken falan çok yazı yazdığım için,açıkçası olumlamaları da yazmaya üşeniyorum,iyice üşenirsem toptan bırakırım diye:) birileri duymasın diye de kısık sesle yada içimden tekrarlıyorum,bence her şekilde faydası vardır :))

Alıntı:
che1987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olumlamaları ben okuma+yazma şeklinde yapıyorum
Şükür defteri tuttum arkadaşlar ve bu oldukça faydalı geldi bana hatta niyet defter yapacağın şeylere niyet ediyorsun ve oluyor

aşk olumlaması yaptım 2 günde 5 kişiden böyle bir yakınlık geldi ve sürekli ayna karşısında ben çok özelim , ben çok değerliyim , kendimi çok seviyorum işte bunu günde ben 500 den fazla diyorum
ne güzel :))

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla