Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2011, 01:04 PM   #22 (permalink)
juger
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about
Standart Cevap: Okulda çok sorun yaşıyorum neden :(

deneyimli değilim ama çekim yasasını iyi kullandım. sürekli bunlarla ilgilendiğim için hayatıma hep bu linkleri bir şekilde çektim :D meditasyonda tek kural rahat olmak. her şeyi akışına bırak. nefes olayına gelince; nefesi alırken havayı önce karnına doldur, sonra ciğerlerine. uzun bir nefes al, önce karnın, sonra ciğerin tam dolana kadar. sonra aldığın tüm nefesi ver. burada en uzun süre nefes verdiğin süre olsun. karnında tek bir hava kırıntısı kalmayacak şekilde nefes ver. bu nefes tekniği meditasyona yeni başlayanlar için bire bir. başlarda biraz uğraştırır ama 1-2 hafta içinde alışırsın. meditasyona başladığında önce 3 defa bu tekniği uygula. sonra normal nefes alıp biraz kendine gel. sonra bi 3 defa falan yine bu tekniği uygula. bu tekniğe alışana kadar böyle devam edebilirsin. sınavların bitsin, verdiğim linki de bitir sana meditasyonlar ve bütün spritüel güçleri kullanmakla ilgili ayrı bir link yollayacağım :) yararlı olmasını seçiyorum.
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla