Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-11-2011, 03:08 AM   #5 (permalink)
kutayhun
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: Subliminal Cd alırken nelere dikkat etmek gerekir

ben bu subliminal olayını hep araştırırdım ve diğer ingilizce ve türkçe kaynaklardan hiç bir yarar görmedim. ayrıca güzel ismim kadar eminim.. internette subliminal diye satanların bu işin ticaretini yapanların hiç birisi bu işi bilmiyor.. benim gibi bir amatör kadar dahi bilmiyorlar... açıkçası ben üniversitede ingilzi dili ve edebiyatı çalıştım.. 30 yaşındayım ve yaşamım da bir 15 yılı dilbilimle geçirdim ve geçiriyorum.. en sevdiğim konu göstergebilim(semiotics) sinirdilbilim(nerolinguistics) ve antropolinguistics dir yani antropolojik dilbilim.. yıllardır çıkan şu nlp kitaplarına bakıyorum.. ve yıllardır bu kitaplarda bulduğum tek bir şey var... o da hiç bir şey.. en son bu subliminalla ilgili siteler çıktığında nlpciler düzenbazlıklarına bir bunu katmamışlardı demiştim... onu da kattılar.. ama atakan bey ve sitesi.. emin olun tüm türkiyedeki tek işe yarar nlp organizasyonu bunu 100 de yüz içimden gelerek ve bilerek söylüyorum... neden mi çünkü ben de o çok kitap okuyan nlp ve benzeri şeyleri küçük gören entel tiplerdenim..yaşasın beyin, yaşasın us, yaşasın biliş...