Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2011, 10:10 PM   #219 (permalink)
doris
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

her neyse
diyordum ki ben vicdan azaplarımı sadece kendime yaptığım hatalardan dolayı yaşıyorum.
kimseye bir zararım olmadı kimseye kötülük yapmadım.. kendime yaptım ne yaptysam..
bak günlük kardes herkes hata yapar okeyyy :)
evet bende yaptım ama ders aldım.. hatta ders aldım dedim birdaha yaptım budefa gercekten ders almış oldum.. bu gün bunları düşündüm..
sonra kendimi bir kez daha affettim. aynaya baktım, gözlerimin içine kendi gözlerimle baktım..
sımsıkı sarıldım kendime seni seviyorum dedim ayanadakine :)
sonra sahip olduğum hersey için şükrettim Allahıma
melekleri düşündüm meleğimi düşündüm ailemi düşündüm kendimi düşündüm sonra ne şanslı olduğumu düşündüm....
evet çok şanslıyım dua edebildiğim için ve şükredebildiğim için de çok sanslıyım...
ve mutlu edilmeyi beklemeden mutluyum kendi kendine bir sebebp yokken öylesine mutluyum mutluyum mutluyum....

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla