Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-11-2011, 08:50 PM   #215 (permalink)
doris
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Doris günlüğünün tamamını okuma fırsatını bugün buldum. Okuduklarımda bulduğum en güzel şey ne biliyor musun? Hiç vazgeçmeden yoluna devam etmen. İyi ki varsın.

Bu söz bende de aynı etkiyi yaptı. Tüylerim diken diken oldu. Başarıya verdiğim değer yüzünden sanırım, vee bedel ödeme aşamasında olduğum için de olabilir. :) Yıkalım ön yargılarımızı ne iyi etmişsin o konsere gitmekle.

Bugün günlüğüne birşeyler yazdığını görmek de beni mutlu etti.

Mutlu kal.
günlüğümü okumana çok sevindim sweetciğm... sizler olmasydınız belki bu kadar çok umut edemezdim, burası bana güç verdi hep ve yoluma devam etmem için ümitlendirdi. en zor zamanlarımı yazdım aslında günlüğüme en kötü hatıralarımı paylaştım burda ve bana mucizeler olaraak geri döndü hepsi... minnettarım ne diyebilirimki...
iyiki varsın teşekkür ederim..... melekler seninle olsun.....

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla