Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2011, 04:27 PM   #6 (permalink)
kutayhun
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: büyük bir deney yapıyorum bakalım ne olacak

ayrıca beni okuyan sayın insan kardeşlerim şunu da belirtmek isterim ben yukarıda belirttiğim sitemize ait birleştirdiğim toplu telkinleri sadece gece uyurken dinliyorum.. eğer 6 saat uyumuşsam 6 saat dinlemiş oluyorum, 8 saat uyudu isem 8 saat dinlemiş oluyorum. eğer 4 saat uydu isem 4 saat dinlemiş oluyorum.. ancak gündüz ise siteye ait olan telkin müziklerini genel olarak sevmediğim için kendim hazırladığım metal müziklerin ve alevi semahlarının altına yerleştridiğim telkinler var onları dinliyorum... ancak siz ben de telkin hazırlayayım diye hemen telkin hazırlamaya girişmeyin çünkü telkin hazırlamak için oldukça araştırma yapmak gerek.. ben bu siteyle tanışmadan önce de bu işle ilgileniyordum.. ve ingilizce telkin metinlerini çok iyi biliyordum.. ayrıca ben ritmoransın ne olduğunu tam olarak anlayamadım.. o da atakan beyin sırrı.. ben kendi telkinlerimi okurken bir tiyatrocu gibi okuyorum.. mesela mutluyum ben derken şöyle güçlü ve vurgulu bir biçimde hafif bağırarak kaydediyorum.. yani dediğim gibi sitenin telkinlerini gece yalnızca uyurken dinliyorum.. gündüz kendi telkinlerimi dinliyorum nedeni ise ben bir metal manyağıyım.. ayrıca metal müzikle telkin yapılmaması ile ilgili pek çok makale ve uyarı var ama ben metal müzikten başka sadece alevi semahlarını dinleyebiliyorum, bir de klasik müzik o da her klasik müzik parçası değil zaten.. o yüzden genellikle manowar, judas priest, ronnie james dio, pearl jam gibi sanatçıların sevdiğim parçalarının altına kendi okuduğum telkinleri döşedim.. gündüz bunları dinliyorum...tabi çalıştığım yerde herkes bana, manyaklığıma alışık olduğu için artık kimse metal dinlememe bir şey demiyor... hepinize sağlıklı güzel bir yaşam diliyorum.. ve ekliyorum insan insanın kardeşidir... insan insanın şifasıdır, saygılarımla...