Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2011, 03:16 PM   #5 (permalink)
kutayhun
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: büyük bir deney yapıyorum bakalım ne olacak

güzel kardeşim şöyle anlatayım, müzik birleştirme programları var ya. onlarla bunları art arda birleştirdim. adobe audition kullanıyorum. onlarla hepsinin kanser destek hariç doğa versiyonları birleştirdim.. 240 dakika ediyor.. yani 4 saat ben de günde ortalama zaten 4 ile 6 saat arası dinliyorum... evet ama en az bir altı ay dinleyeceğim hatta düşününce 1 yıl dinlemeyi düşünüyorum.. evet uzun açıkçası.. ama bu benim kendi tercihim.. öyle diyeyim diğer arkadaşlar.. site yönetiminin önerdiği gibi dinlesin.. çünkü ben açıkçası telkinlere güveniyorum.. ve bir yıl sonunda yeni yepyeni bir insan olmak istiyorum.. yani ben bu işi uzun bir sürece yavaş yavaş yaydım... zaten ilk önce 3 hafta sadece suçluluk ve ego güven güçlendirici dinledim etkisini ve yararını gördükten sonra buna karar verdim.. size de telkinlerle başarılar.. sonuçta büyük bir siteyiz.. teker dinleyen de olacka topluca dinleyen de olacak, ya da ihtiyacına göre dinleyen de olacak... öyle diyeyim size.. teşekkürler yaşamınızda başarılar... saygılarım ve sevgilerimle...

güzel kardeşim daha açık yanıt vereyim.. ben 3 hafta temel dinlemeyi yaptıktan sonra ne dinleyeceğime karar veremedim.. kilo verme mi dinleyeyim, sosyallik mi dinleyeyim, sigara bırakma dinleyeyim, yoksa kendi telkinlerimi mi dinleyeyim.. karar veremedim.. ve dedim ki en doğrusu topluca dinlemek ama 3 hafta değil. şöyle 6 ay ya da 8 ay gibi ya da 12 ay gibi bir süre dinleyeyim.. ondan sonra artık satın mı alırım kendim mi yaparım bilmiyorum.. umarım yardımcı olabilmişimdir.