Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-10-2011, 12:10 AM   #116 (permalink)
serdengecti08

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
serdengecti08 is infamous around these parts
Standart Cevap: olumsuzluğu uzaklaştırmak için tek cümle

Boş iş..böyle bişey yok.."bundan sonraki düşünmcemi merak ediyorum "falan filan sanki senin elinde de.gelen düşünceler..adamın aklın en olmadık yerlerde en olmadık şeyler geliyor...engelleyemiyorsunki...bence bunlar palavra..Bu telkin işi doğru evet bu bana mantıklı geliyor ama abartmamak lazım..nerdeyse iki yıldır dinliyorum..Hala aynı düşünceler aynı sorunlar devam ediyor..belki bir umut diye takıldık gidiyoruz değişim falan hikaye...çekirdek inanç felan..boş..ben umudumu kaybetmek üzereyim bu siteden..haberiniz olsun...diyorumki adam içine kapanık..yolda yürürken bile acaba bana bakıyorlarmıdır diye düşünüyor..dolmuşta bilet parasını uzatacak cesareti yok..bana diyor ki "efendim telefonda çekirdek inanç çalışması var..arasın..."şu siteye bile yazı yazamıyacak nerdeyse...siz telefon açsın diyorsunuz..neyse dinlemeye devam bakalım..bu yazdıklarımdan anlaşlan gel git durumlar yaşıyorum..artık site yöneticileri mazur görsünler..
serdengecti08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla