Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-10-2011, 12:16 PM   #135 (permalink)
RimA Vita Perfetto
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

teşekkür ederim sweetim:)

atladığım bişi var. ben üzüntüden ağlarken bile ''ümit''liyim hep.. sadece üzüntümün boşalması için ağlayıp o zehri içimden atarım..
hiç yeise düşmedim..
kardeşim de evde beni savunuyormuş :)
benim için bi şeyler yapıomuş.. öyle işte. teferruata girsem o muhteşem değişikliği siz de görürdünüz ama özel hayat neticede:)
telkinlerin etkisiyle aşırı sinirliyim. daha önce de konunun birinde yazmıştım.. aşırı iyimseriim hep benden gitti bu zamana kadar. hep başkaları iyi olsun diye hiç ses çıkarmadım. kendimden ödün verdim. kızdığım onca insan oldu tepki vermedim. şimdi o zamanında veremediğim tepkilerin acısı çıkıyor.. tabi olan en başta sevgilim olmak üzere yakın çevreme oluyor. forumdan da bu yüzden uzaklaştım.. poziitif rima olarak dönmek istedim.. kendimi çok seviyorum.. forumdaki arkadaşlarımı da çok seviyorum :) zaten başka arkadaşım yok.. ama inanın ki forumdaki bu arkadaşlıklar fazlasıyla yetiyor. olgun, spiritüel, kendini seven, akıllı ve şirin insanlarla birlikte olmak bana çok huzur veriyor..
sevgim sizinle.. ve ben ben olduğum için çok muyluyum:)
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla