Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2011, 04:30 PM   #23 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Günde kaç saat dinlenmeli

Alıntı:
capar83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben yine anlamadım arkadaşlar kbakmayın .bn şöyle yaptım egoyla ilgili ney sanat new age klasik sonra suçlulukla ilgili yine ney sanat new age klasik

bu şekilde dinlemem etkisini azaltırmı yoksa
egoyla ilgili mesela ney ve sanat sonra suçlulukla ilgili ney sanat yeterli cevap verirseniz sevinirim teşekkürler
Şimdi anladığım kadarıyla sen farklı müzik türlerini dinlemeyi tercih ediyorsun sen şöyle:

1. ego(ney)
2. suçluluk (ney)
3. ego(sanat)
4. suçluluk (ney)
5. ego(new age)
6. suçluluk(new age)
7. ego(doğa)
8. suçluluk(doğa) şeklinde bir liste yapabilirsin.

(Artık hangi müzik türlerini tercih ediyorsan onu sen seçersin. En az iki farklı telkin olacak)

Yeterli mi kısmını soruyorsan o zaman zaman işin içine girer yani listeyi bir kere dinleyip bitirmek yeterli olmaz. Günde 8-10 saat dinlemek öneriliyor.

Müzik türünü unut öenmli olan sıralama şeklinde telkinlerin devam etmesi yani

ego ego ego ego ardından suçluluk suçluluk suçluluk suçluluk

dinlemekyerine

ego suçluluk ego suçluluk ego suçluluk ego suçluluk şeklinde

karışık bir liste dinlemeniz öneriliyor. Buşekilde daha etkili. Müzik türü önemli değil kişisel zevk meselesi daha ne kadar açık anlatabilirim bilmiyorum.

Mutlu günler, sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla