Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2011, 03:11 PM   #3 (permalink)
kolej

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
kolej is an unknown quantity at this point
Arrow Cevap: HBS den ötürü uyku haram

Alıntı:
smart176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Huzursuz bacak sendromu hastalığı adı verilen bu rahatsızlık dan dolayı uyuyamiyorum doktorlar net cevap veremiyorlar sanırım çözümü yok , bu hastalıkta iyileşme formülü bulan varmidir teşekkürler

legrand anahtar
Merhaba Smart176, ben de 2 sene kadar önce bu rahatsızlıkla tanışmıştım...Adı bile garip gelmişti..hemen fizik tedaviye aldılar,HBS dışında fibromiyalji ( bildiğin kronik kas tutulması) vardı...tüm bunlar için 15 gün kadar fizik tedavi gördüm ve seanslar sonrası dinlenmeye ve kendime özen gösterdim ( soğukta fazla durmamak,bedenime fiziksel güç olarak yüklenmemek gibi) Bu arada aslında çoğu kişide olabilen,insanı öldürmeyen ama süründüren diye tabir edebileceğim bir rahatsızlıktır..geceleri bolca uykusuzluk ve buna bağlı olarak da sinirsel gerilim,mutsuzluk,depresyona kadar beraberinde getirebiliyor....1 sene kadar önce yazmışsın bunları..umarım tedavine başlamışsındır..Şifan bol ve hayırlısından olsun..Ben Ankara'da Magnet tıp merkezine gitmiştim..Şifama orada kavuştum..Magnetik alan düzensizliği nedeniyle ortaya çıkmış bende...bu yüzden alan düzenleyici basit bir yatak üzerinde 10 da. kadar dinleniyordummm...İşte bu kadar basitti :)))HBS den hiçbirşey geriye kalmadı :))) fibromiyalji ise daha dikkat edilmesi gereken bir rahatsızlık..zaman zaman yokluyor...Öncelikli önerim,elbette bilimsel tıp ! Şifa ile olsun ! Sevgilerimle,
kolej isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla