Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-10-2011, 12:45 AM   #74 (permalink)
siyah_inci
Teğmen

siyah_inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
44 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah_inci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: hem evlenmek istemek hemde evlilikten korkmak?

herkesee merhabaaa

konuya benden sonrada epeyce yorumlar yazmışsınız,ben uzun zamandır ortalarda yoktum...hayat gailesi işte...dertler sorunlar bitmiyor ama güzel şeylerde oluyor...

bu konuyu 2008 de açmışım ve 30 yaşında çocuk sahibi olmak istiyorum falan demişim:)

arkadaşlar ben 2009 yılında çok yoğun bir şekilde secret felsefesini uyguladım,hemen hemen her gün ve 2009 yılının kasım ayında Allah eşimi çıkardı karşıma....:) evet şu an 5 aylık evliyim

üstelik eşim,eşimin yaptığı iş,yaşadığı/yaşadığımız şehir vs vs herşey ama herşey benim hissettiğim gibi...inanılmaz ama gerçek....

daha eşim karşıma çıkmadan rüyamda gördüm o kişinin karşıma çıkacağını..birebir o değil ama evleneceğim kişi diye gördüm...sonrada birden bir şey bana onun hakkındaki tüm bilgileri verdi hatta anneme söylüyordum,şurda yaşıyor,şu işi yapıyor,bir tane kız kardeşi ya da ablası var erkek kardeşi yok vs vs...

işin ilginci eşimi zaten tanıyor olmam:))) lisede aynı okulda okuduk:))aileler çok ta yabancı değil,tanıyorlar birbirlerini....kader işte...

neyse uzatmıyım,gecenin bu saati eşimle konuşurken aklımıza geldi burası,meğerse benim buralara takıldığım zaman o da takılırmış:) telkinler falan dinlermiş:)o da meraklıdır böyle şeylere...aklımıza gelince bir gireyim dedim,ilk yazdıklarımı okuyunca güldüm:) eşim de yaz evlendim diye dedi:))) yazayım dedim ben de...

herkese sevgiler