Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-06-2007, 12:12 AM   #24 (permalink)
murat
Üsteğmen

Tesekkür: 0
91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sigarayi birakmayi istemekten vazgecmeyin - Don't give up giving up

Bende takip etçem sizi Ne kadar zevkli ne kadar zevkli geçecek o 21 gün anlatamam size(çarşambacılara) hele birde lerzan varsa için işinde anlamazsınız bile.Atakan abiye bu süreçte olumsuz bi sinyal vermeyin çok kızıyo 44
Bi de şunu söylemek isterim o kadar uzuuun uzuuun okumanıza ekşi sözlükten googledan falan süreci o kadar derin takip etmenize hiiiç gerek yok.içmediğiniz 7.gün anlarsınız içmekle içmemek arasında hiç bir fark yok bence kendinizi araştırarak çok fazla yormayın.Bir de şunu fark ettim bırakıyorsunuz ya sigarayı mesela rutin sigara içerken atıyorum yarım saatte bir öylesine yakarsınız bir tane sigarayı bıraktığınızdada içmediğiniz her an o yarım saatin son dakikası gibi geliyor yani içmedinizmi içmiyorsunuz içersenizde allah kahretsin diyorsunuz ama lerzan bunu kendimi suçlamıyorum bir tane içmiş olabilirim ama süreç bitmedi ben güçlüyüm o sadece bir sigara koskoca benim karşımda kim oluyoki o falan şeklinde değiştirerek moral depoluyor derken öyle gidiyor işte
hepinize başarılar diliyorum tatil gibi gelcek size o 21 gün wave
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla