Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2011, 11:40 PM   #2 (permalink)
sadebirsevgi

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sadebirsevgi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: YALNIZLIK, SENİ DÜŞÜNEMEDİĞİM ZAMANLARDIR. Hasan İsrâ Yıldırım'dan Sözler

Benim için en güzel kız yanında bulunduğum sürece şeytani duygularını ön plana çıkarmayan kızdır. Hasan İsrâ Yıldırım

Ben seni en çok gözlerimden kıskanıyorum, gözlerim seni görmediği zaman gözyaşlarına boğuluyor ve işte o an bende nefessiz kalıyorum. Hasan İsrâ Yıldırım

Hayatta para ile satın alamayacağınız başka şey ise; içten, samimi, dürüst, sadık, inançlı bir hayat arkadaşı. Zengin olursam böyle bir arkadaş bulabilirim derseniz yanılıyorsunuz bu tip insanları parayla değil sevgi ile satın alabilirsiniz. Para ile satın aldığınızı düşündüğünüz arkadaş ise paranız bitince oda sizi bitirir. Hasan İsrâ Yıldırım

Bir kimseye sevdiğinizi söyleyecekseniz “seni seviyorum” yerine “seni Allah ın izni ile seviyorum” deyiniz. Söylediğiniz söz daha anlamlı ve daha değerli olur. Ama kandırmak için birisine böyle cümle kullanırsanız başınıza ne geleceğini bilemezsiniz. Hasan İsrâ YILDIRIM

Sevgiyi bilen emeğe saygı gösterir. Alıntı yaptığında yazarın adını silmez…
BAŞKA YERLERE EKLEDİĞİNİZDE ALLAH RIZASI İÇİN İSMİMİ SİLMEYİNİZ.

Büyük sevgilerin acıları da büyük olur. Dayanılmayacak dereceye gelirsiniz ki canınızı isterse al senin olsun dersiniz. Hasan İsrâ Yıldırım

Sana olan sevgimi çocuklar duyunca anneleri için topladıkları kır çiçeklerini bana verdiler. Bunları ona ver diye. Çocuğun annesine olan sevgisinden bile sana olan sevgim yücedir. Hasan İsrâ Yıldırım

Anne karnındaki günahsız cana nasıl kıyayım ki; kalbimin sana beslediği karşılıksız, günahsız sevgiye kıyayım. Belki bu sevgi bir gün büyür bana kıyar. Hasan İsrâ Yıldırım

Kimi sevgiler insanlara sevap kazandırırken, kimi karşılıksız sevgiler de insanlara günah kazandırır. İnşallah, Rabbim size sevap kazandıran sevgileri nasip eder. Hasan İsrâ Yıldırım

AŞK şeytan gibi insanın gözünü boyar, insana günah işletir. SEVGİ ise melekler gibi insanın içini mutlu eder, onu hayata bağlar, insana sevap kazandırır. Burada tertemiz içten sevgiyi kastettim bunu yaşayanlar bilir.
Hasan İsrâ Yıldırım - 03.08.2011

Serçeler karınlarını doyurmak için tehlikeli yerlere uçarak canlarından olurken. İnsanda sevgiyi bulmak için kalpten kalbe gezerken kalbinden vurulur. Serçe hayata veda ederken, insan ise o acısı ile yaşamaya devam eder. Hasan İsrâ Yıldırım - 08.08.2011

Ben seni beni sevmen için değil, mutlu olman için sevdim.
Hasan İsrâ Yıldırım.27.08.2011

Kız dediğin su gibi berrak olmalı, bahardaki güller gibi insanın gönlünü okşamalı, gökyüzündeki yıldızlar gibi makyajsız sade güzel olmalı, melekler gibi dürüst ( inançlı ) olmalı, bebeğin annesine bağlı olduğu gibi eşine sadık ve akıllı olmalı. Hasan İsrâ Yıldırım 06.08.2011 - Böyle kızlar var ama işte asıl sorun bunları bulmak güç. Bulursanız değerini bilin bir daha elinize böyle imkân gelmez.

SENLE ŞU ANDA YENİ KARŞILAŞTIK, ben senden özür diliyorum. Beni bir kere affet bu affetmen beraberliğimize neden olsun. Bir daha beni ne sen affet, nede ben seni affet diyecek davranışta bulunayım Sevgili Rabbimin izni ile …Hasan İsrâ Yıldırım.. 10.09.2011

Yüreğim param parça , Neler çektiğimi kim bilir ki , Beni yaratandan başkası... Hasan İsrâ Yıldırım....

Aşk ağaca çıkıp inmesini bilmeyen kediye benzer, herkes kediye yardım etmek ister ama kedi bunun farkında değildir. Aşık olanda kedi gibi yanlış yerlere tırmanabilmektedir ... Hasan İsrâ Yıldırım... :)

EŞEK KADAR ADAM OLDUNUZ DİYENLERE ŞUNU DİYORUM ; Kardeşim biz eşekleri bile geçtik. Eşek yük taşır yola devam eder, biz ise dert , sıkıntı taşır yolumuzu kaybederiz. Eğer ki sıkıntılarımızı eşekler çekseydi kesinlikle böyle bir düzen için Orhan Gencebay’ın “Batsın Bu Dünya” şarkısını söylerlerdi. :) Hasan İsrâ Yıldırım

ÖYLE BİR SEVGİLİ İSTERDİM Kİ ; BU GÜLLERİ , ÇİÇEKLERİ AL SENİN İÇİN TOPLADIM DEYİP ELİNE VERDİĞİMDE İÇTEN, SAMİMİ GÜLMESİ YETERDİ. AMA NEREDE KALDI O İÇTEN , TERTEMİZ SAF SEVGİLER. Hasan İsrâ Yıldırım

BAZEN KARŞIMIZA BEĞENMEDİĞİMİZ BİRİSİ ÇIKTIĞINDA ŞUNU DERİZ: “ Bu sevse ne olur? .“ Oysa hep unuturuz dışarıdan baktığımızda ağaç dediğimiz odun parçasından, Rabbimiz öyle meyveler vermiş ki tadına hayran kalırız ve bunun tam olarak nasıl meydana geldiğini anlamaya aklımız ermez. O sevse ne olur dediğiniz insanın içindeki duyguları bir yaşasanız, belki de kışın baharı yaşayacaksınız. Yeter ki ne aradığımızı , ne istediğimizi bilelim. …HİY…: Hasan İsrâ Yıldırım 02.09.2011

sadebirsevgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla