Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2011, 04:05 PM   #9 (permalink)
Turhan
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice
Standart Cevap: Şans oyunları

Yahu bilsek zaten her hafta birimiz tutturur. Mesela ben dün bütün gün millipiyangonun sitesinde süperloto sonuçlarının altında kazana il/ilçe bölümünde Kocaeli/İzmit yazdığını hayal ettim. (gerçi bir kaç haftadır bunu yapıyorum da bu hafta daha yoğundu) dün gece sonuçları açtım ilk oraya baktım evet Kocaeli/İzmit yazıyordu ama ben 3 bile tutturamamıştım. Bir ara sayılar üzerine çalıştım evet 3-4 rakama kadar tutturduğum oldu ileriye gidemedim. Ama istekle ilgili gibi geliyor bana da ben borçlu olmayı sürünmeyimi istiyorum da girdiğim girdaptan birtürlü çıkamıyorum onu çözemedim sadece.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla