Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2011, 10:24 PM   #209 (permalink)
doris
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

selam günlük..... gecelik... :)
kendimi gülümstiym dedim :9 basrdımmı??????? evet :)
bu sıralar okuduğum bir kitap beni derinden etkiledi hemde kitaplarını ücretsiz gönderen bir yzarın kitabı bu... bazen hasass olurudm dokunsalar aglıycak gibi herkes bana haksızlık yapıyomuş gibi gelir böyle zamanlarda içimden sebesiz bir ağlama isteği belirirdi su sıralar olduğu gibi işte bu kitapta böyle zamanlarda o kişi iiçin rahmet kapılarının açık olduğu yazılıydı... ve duanın gücünden bahsediyor sonra bildiğimi sandıkça aslında ne az sey bildiğimi fark ettim..evet tamda bunu düşündüm ve daha daha daha isteyen bir beynim olduğunu :)
veeeeeeeeeee uzun zamandır günlüğümü unuttuğumuda fark ettim...
özlemişim...
ha bu arada suanda sevdiğim bir dizi var ama öyle kızdım ki kanal yöneticilerine arkadas biz sizin yayınladığınız dizyi izlemişiz beğenmişiz saygı duymuşsuz takip ediyoruz eeee siz ne yaıpıyosunuz cok tutuldu diye izleyice bu saygısızlık niye 1 saat özet 3 dakka dizi 5 dakka reklam 3 dk dizi 5 dk reklam... sonra düşündüm arkadaş bana saygısızlık yapan beni küçük ahmak gören kanalı niye izliyorumki dizi bağımlısımıyım hayır izlemesem ne kaybederim hiç.. eeeeee niye izliyorum dedim kendi kendime kapattım tvyi kendime vakit ayırdım... hem kendime saygım arttı hem günlüğüme yazma fırsatı buldum... böyle işte günlük...
birazda kitap okuyup sonra birasss ing çalışıp sonra dua edip sonra uyurum herhalde...
yarın güzel bir gün olsun benim için ve tüm insanlar içinde...
hoşçakal....

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla