Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-09-2011, 08:40 PM   #14 (permalink)
karavan
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: AH ŞU BENDEKİ KORKU !

Alıntı:
ac_milan_ac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam arkadaşlar.Ben 15 yaşında erkek öğrenciyim.Geçen yıl liseye başladım.İlk haftalarda sınıfta öylece kös kös oturdum.millet şakalaşırken,konuşurken ben onlara yakışmadığımı düşünüp onlardan eksik bişeylerim oldugunu düşünüp sustum durdum.ne derslerde parmak kaldırdım ne de söz bana gelince konusabildim.ama çok sıkıldım artık.bu seneyide öyle geçirmek istemiyorum.okuldan eve evden okula istemiyorum.bende arkadaşlarım olsun onlarla gezeyim konuşayım istiyorum.ama bu utangaçlığım beni engelliyor.Bu sene sınıfta aktif olmak , derslerde söz almak , arkadaş ortamlarına rahatca girmek , insanlar arasında kendimi kolayca ifade edebilmek istiyorum.aklıma okulun açılcağı gün geliyor.öylece ayakta duracağım diye korkuyorum.tüm bir yıl böyle geçmez kendime bunu yapmamalıyım ama içimden bir şey engelliyor.artk kimseden cekinmeden utanmadan rahatça konuşabilmek insanlara sesimi dyurabillmek istiyorum.bu düşüncelerimin beni delirteceğini düşündüğümde oluyor arada.ama yeter artık benimde kankalarım olsun istiyorum.okulun güzelliğinin farkına varmak istiyorum.okula gidince gene pısırk pısırık susmaktan korkuyorum.okula gidip ''' aa filanca naber ? ee bende iyiyim nasıl geçti tatil ? '' diyebilmek istiyorum arkadaslarıma ama onların beni takmıycağını onlara yakışmadıgımı düşünüyorum.ama yeter ne olur..ben eskiden böyle değildim.orta okulda sınıfta söz alıp konusurdum.tezahüratlar yapardım bağıra bağıra.arkadaşlarım çoktu.sunum falan yaparken çekinmezdim.anlayacağınız çok iyiydim.ama şimdi öyle değilim.eski benliğimi geri istiyorum.hiçbir olumsuz düşünceye kapılmadan hedeflerime varmak istiyorum.diğer insanlar gibi sosyal olmak utanmamak çekinmemek istiyorum.dostlarım olsun istiyorum.lise döneminin güzelliğine varmak istiyorum.bana neler önerirsiniz ? aslında..bi insanla konusurken gülümsüyorum sadeece...yetti artık...sizinde önerilerinizle bunu aşacağım...yeter ! lütfen bana yardım edın :)
Merhaba ac_milan_ac,

Yazdıklarını tebessümle ve yazılanları okudum.Bunlar bu yaşlarda oluyor elbet.Kendi gençliğimi hatırladım.Bende senin durumundaydım ama senin kadar şanslı değildim.O günlerde internet deseler kim ne anlardı ki.Bak sana yardımcı olan pek çok arkadaş var burda

Dert edilecek bişey yok.Üç dört gün içinde hallederiz.

Beni MSN ine ekle ordan çalışma yapalım bitirelim bu konuyu ne dersin?

karavan1953@hotmail.com