Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-09-2011, 05:26 PM   #26 (permalink)
RimA Vita Perfetto
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: sizin için ideal meslek hangisi?

Grup No Grafik Puan Meslekler
1. Grup 25 Ziraat Müh., Orman Müh., Çevre Müh., Su Ürünleri Müh., Maden Müh., Meteoroloji Müh., Jeoloji Müh., Coğrafya, Arkeoloji, Veterinerlik, vb.
2. Grup 30 Mimarlık, İç Mimarlık, Radyo-TV Teknisyenliği, Teknik Ressam, Teknik Öğretmenlikler, Diş Teknisyenliği, Makine Müh., Tekstil Müh., vb.
3. Grup 90 Hukuk (Avukat, Yargıç, Savcı), Siyasal, İşletme, Yöneticilik, vb.
4. Grup 25 Fotoğraf, Sinema, Tiyatro, Folklör, Müzik, Resim, Heykeltraş, Spor, Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Dekoratörlük, Arkeoloji, Sanat Tarihi, vb.
5. Grup 110 Edebiyat, Gazetecilik, İletişim, Öğretmenlik, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Pazarlama, Psikolojik Danışma ve Rehberlik, İlahiyat, vb.
6. Grup 75 Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe, Antropoloji, Hukuk, Pazarlama, Kamu Yönetimi, Gazetecilik, Yazarlık, Halkla İlişkiler, vb.
7. Grup 80 Mütercimlik, Yabancı Dil Öğretmenliği, Filoloji, Turizm-Otelcilik, Uluslararası İlişkiler, vb.
8. Grup 50 Biyoloji, Kimya, Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, Hemşirelik, Veterinerlik, vb.
9. Grup 80 İktisat, Ekonomi, Maliye, Maliye Müfettişliği, Bankacılık, Kamu ve Özel Sektör Yöneticiliği, Muhasebe, vb.
10. Grup 55 Bilgisayar Müh., Elektrik-Elektronik Müh., İnşaat Müh., Uçak Müh., Endüstri Müh., Metalurji Müh., Matematik, Fizik, vb.

5. grup 110 puan.. evet psikolojik danışmanlık için ideal olabilirimmm
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla