Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2011, 04:33 PM   #6 (permalink)
hayallerimgerçekleşiyor

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Çekirdek inanç çalışma öncesi hazırlık gerekiyor mu?

Bence çekirdek inanç kendi kendine da bulunabilinir ama bundan emin olunamayacağı için bir bilene yaptırmak her zaman daha iyidir. Hem hadi kendiniz buldunuz diyelim, dönüştürmek için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinide mi kendiniz bulacaksınız. Hayır çok zor. Bence tarafsız birinin sizi değerlendirmesi ve çekirdek inançlarınızı bulması çok daha iyidir. Ben çalışmayı yaptırdım, memnun kaldım telefondaki çalışmadan şimdi de cdmi bekliyorum. Herşey güzel olur nasılsa;) bir cesaret edin, isteyin, ona vereceğiniz para o zaman bir yerden çıkıyor. Böyle birşey için para biriktirmek çok değerli, neden mi?Çünküm bizler değerliyiz, nevarki yaşarken unutuyoruz kendimizi. Değişelim gelişelim. Param yok diye bahane yapanlara kızıyorum. Her gün sigaraya verdiğin yada gereksiz yaptığın alışverişinden birazcık alma, yada yapma da köşede biriktir ve kendine yatırım yap. Bizler iyi yönde değişmezsek, çocuklarmızın vay haline diyorum. Madem güzel bir dünya istiyoruz, gelişelim, ilerleyelim, bahaneleri bırakıp, adım atalım.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla