Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2011, 06:35 PM   #223 (permalink)
YESHAPPY
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Elindeki Kitap

Sınırsız Güç _Anthony Robbins çok güzel bi kitap gerçekten.Adım adım hedefime ulaşmam için ne yapmam gerektiğini buldurdu bana. İçinde ne yapılması gerektiği tam olarak açıklanmış, (hayal gücünü kullanma, negatifi pozitife çevirme,amaca giden yolda yapılması gerekenler vs) Teknikler detaylı anlatılmış. Uygulama kitabı resmen. Çok beğendim;ama gel gör ki bi yerden sonra karıştım :) o kadar çok teknik anlatıyo ki... uyguladıklarım işime de yaradı açıkçası. Sindire sindire, adım adım uygulanması gereken bi kitap olduğunu gördüm. İyi ki görmüşüm bu sitede bu yazarın adını. Bundan sonra Zerynthia nın sitede paylaştığı içindeki devi uyandırda sıra. Baştan okumaya karar verdim.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla