Konu: Bildirge..
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-08-2011, 02:10 AM   #8 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Bildirge..

Alıntı:
ChosenOne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili House dünya milyarların oburluğunu bireylerin sınırlıymış gibi gözüken ama aslında sınır nedir bilmeyen oburluğunu besleyecek potansiyele sahip değil. Ve bunun da bir bedeli elbette olacaktır. Şimdi size diyeceğim kim iyilik için kullandı diyeceğim bütün eller ahanda böyle kalkacak havaya elbette doğaldır herkesin kendine göre bir iyilik anlayışı olacaktır. Peki kimin ölçütü ne kadar ölçüt olacaktır otokontrol ne olacaktır . Bu yüzden soruyu böyle sormayıp kıvırma yoluna gidip şu soruyu soracağım kim bu yasayı öğrendikten hemen sonra dünyanın aç kalan kısmını doyurmak için yasayı kullandı ya da kim dünyanın karanlık ve sefil yönünü aydınlatmaya niyet etti cevap çoğunlukla bireysel istekler olacaktır. İsterseniz anket yapalım secret yasasını öğrendiğinizde ilk isteiğiniz ne oldu diye..
Şana sonuna kadar katılıyorum elbette birey kendini ön planda tutacakdır zaten bende demek istedimki, birşey istiyorsan bedeline katlanacaksın arkadaş, o kadar yani, sanki sen benim yoruma biraz kızmışsın ama yanlış anladın galiba her neyse vallahi ne yalan söyliyim benim var aslında bir dileğim böyle bütünün hayrı için ama elbette zikretmeyeceğim zaten dediğin gibi herkes dünyadaki iyiliği istese şimdi cennette yaşıyor olurduk sevgiler ilginç paylaşımların devamı gelmesi dileğiyle
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla