Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2011, 06:49 AM   #90 (permalink)
rockday

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rockday is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yasındayım ve kendimi çirkin buluyoru ve artık hayata baslamak istiyorum

Herkes yok kendini iyi bul cart curt demiş. Zaten mantığınla yenebilsen yenerdin. Ben sana ve eğer bu başlığı okuyan sorunlu biri varsa onlar için hayati noktaları vericem;

1.si açıkçası uzun boyluyum , şişman değilim , dalgalı saçlarım var.Tipim kötü değil yani. Ama ben bile neden babyface değilim şudur budur diye arada söyleniyorum dertleniyorum filan. Bunlar bir yere kadar normal şeyler çünkü ergenlikteyiz, karı kız işleriyle uğraşıyoruz bir yerde hata yapınca direk tipe suç atıyoruz vs. İşte diyorum ya açız ne kadar tipin iyi olsa daha iyisini arzulayacaksın

2.si İyi bir saç kesimi sakal kombinasyonundan sonra hayati noktaya geliyoruz: Vücut. Bak bakalım etrafına fit , kaslı (abartılmayacak ölçüde ) olupta kendine güveni az kendini tipsiz bulan bir erkek var mı? O yüzden tipin ne olursa olsun iyi bir vücut sana inanılmaz + puan katacaktır.

3.sü kıyafet konusunda iyi değilsen benim önerim sinema filmlerindeki tiplemeleri yada yanında bolca kız olan tiplerin faceten fotolarına bakarak nasıl giyiniyor diye bir fikir edinebilirsin.
rockday isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla