Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-08-2011, 10:24 PM   #6 (permalink)
nurbanu25
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: 7 Günde Hayatınızı Değiştirmenin 7 Yolu

Alıntı:
sayuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
degısmek ıstemedıklerı ve mutsuz olmayı sevdıklerı ıcın cesaret edemıyorlar aslında. dıyorum ya su hayatta her sey bahaneden ıbaret. bahanelerı cıkaralı cok oldu hayatımdan. o kadar mutluyum kı. bır sey yaparsın ya yorulursun. ayy cok yorgunum. bır sey yapamıcam falan. o da bahane. ben hıc yorulmuyorum artık. kendıme yoruldum bıle demıyorum. farkına varmadan dersem de hemen uyarırım kendımı. bu dusunceyı reddedıyorum bana aıt degıl. benı yansıtmıyor. ben gayet dincim ve iyiyim derım hemen ayaga kalkarım. boylece bunu da bır yasam bıcımı halıne getırmıs olursunuz. anı yasamak da boyle bır sey. sadece bır hafta anınızı doya doya yasayın. zıhın artık oyle hareket eder. beyın yenıden programlanır. sız artık ıstesenız de negatıf durumlarda bıle negatıf olamazsınız:)
sevgili sayuri
çok iyi bişey yapıyosun.zaten bizler hep bişeyleri ertelediğimizden mutlu olamıyoruz.yorgunum,şimdi halim yok,yapamıcamlarla bu hale geldik.tembelliği üzerimize çektikçe çekiyoruz.yapabileceğimizin en iyisini yapsak zaten mutlu olacağız.azim verici yazın için teşekkürler...