Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2011, 11:12 PM   #15 (permalink)
maxaslan
Teğmen

Tesekkür: 18
18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxaslan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kekemelik çözüm yöntemleri

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili maxaslan,

Ne garip dimi insanların sözünde durması bile artık bir meziyet halini almış.
Bana olan güvenin için sana teşekkür ediyorum.
Bu şekilde yardım etmek istediğimde ne yazık ki insanlar haklı olarak yanlış anlıyorlar.Acaba altından ne çıkacak kaygısı yaşıyorlar ve uzak durmayı yeğliyorlar.Bu da beni üzüyor haliyle.

Gelelim senin konuna.EFT gerçekten özellikle benim uyguladığım haliyle inanılmaz neticeler aldığımız bir teknik.Pek çoğumuz hatıralarımıza yüklediğimiz olumsuz anlamların acısını çekerek yaşıyor ve hayatı kendimize zehir ediyoruz.
Benim yaptığım ise bu olumsuz anlamları olumlular ile değiştirmek hatırladığımız zaman artık bizi rahatsız etmiyecek hale getirmek.Çocukluğumuzda yaşadığımız acı hatıraların etkisi altındayız ve bu gümüzü bu hatıralarla berbat ediyoruz.
Seninle de yaptığımız gibi bu hatıralara yüklediğin olmumsuzlukları düzelterek bugüne kadar gelicez.
Öncelikle hatıralarının seni rahatsız eden yönlerini değiştiricez sonrası zaten malum.
Onları asla silemeyiz onları hep hatırlıyacaksın ama artık seni hiç rahatsız etmiyecek.
Sadece mutlu bir gülümsemeyle izliyeceksin hepsi bu.

Dilerim senin bu yazın diğer arkadaşlar için de bir güven vesilesi olur onlara da yardım edebilme şansını yakalarım.

Sizleri seviyorum.
İyiki varsınız.
Hepiniz güzel yaşamaya layıksınız.
sağolsun serdar abi yardım ediyor sadece bana olsa herkese yakında serkan abiye kanat takacam çok iyilik sever bir insan bana katlanıyor daha ne olsun :D hergün 2 saat zaman ayırıyor 3 günde olan değişikliğe inanamazsın bu gün eft faydasının olup olmadığını görmek için bir tanıdık arıyayım dedim tabi tanıdıkla konuşmak daha rahattır serkan abi dediki benim telefon numaramı vereyim beni ara ibr anda biraz panikledim sonuçta ya 3 gündür uğraşıyorum sende değişme yok boşa uğraşmıyalım derdiye ödüm sıttı serkan abiyi aradım şaşırdı kendimi daha sakin ve rahat hissediyorum daha rahat konuşuyorum sonuçta herşey enerji duygularımız , hislerimiz bunların akışı düzeltildimi herşey düzelmeye başlıyor bir hafta sonraki halimi merak ediyorum doğrusu :D
maxaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla