Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-08-2011, 12:15 PM   #14 (permalink)
karavan
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: kekemelik çözüm yöntemleri

Alıntı:
maxaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ilk günümüz çok güzel geçti serdar abi gerçekten çok yardımcı oldu sözünün eri bir insanmış insanlara olan güvenim tekrar yerine geldi bakalım yarın hangi olayı ele alacağız kötü anılarımı silerek olaya başladık unutamadığım bir olayı bu gün duyarsızlaştırdık çocukluğumdaki olayı şimdi hatırlayınca sanki hiç olmamış gibi geliyor babama sordum babam olayı hatırlamıyor bile güldü geçti eft gerçekten bilen insanların elinde gerçekten işe yarıyor teşekkürler serdar abi
Sevgili maxaslan,

Ne garip dimi insanların sözünde durması bile artık bir meziyet halini almış.
Bana olan güvenin için sana teşekkür ediyorum.
Bu şekilde yardım etmek istediğimde ne yazık ki insanlar haklı olarak yanlış anlıyorlar.Acaba altından ne çıkacak kaygısı yaşıyorlar ve uzak durmayı yeğliyorlar.Bu da beni üzüyor haliyle.

Gelelim senin konuna.EFT gerçekten özellikle benim uyguladığım haliyle inanılmaz neticeler aldığımız bir teknik.Pek çoğumuz hatıralarımıza yüklediğimiz olumsuz anlamların acısını çekerek yaşıyor ve hayatı kendimize zehir ediyoruz.
Benim yaptığım ise bu olumsuz anlamları olumlular ile değiştirmek hatırladığımız zaman artık bizi rahatsız etmiyecek hale getirmek.Çocukluğumuzda yaşadığımız acı hatıraların etkisi altındayız ve bu gümüzü bu hatıralarla berbat ediyoruz.
Seninle de yaptığımız gibi bu hatıralara yüklediğin olmumsuzlukları düzelterek bugüne kadar gelicez.
Öncelikle hatıralarının seni rahatsız eden yönlerini değiştiricez sonrası zaten malum.
Onları asla silemeyiz onları hep hatırlıyacaksın ama artık seni hiç rahatsız etmiyecek.
Sadece mutlu bir gülümsemeyle izliyeceksin hepsi bu.

Dilerim senin bu yazın diğer arkadaşlar için de bir güven vesilesi olur onlara da yardım edebilme şansını yakalarım.

Sizleri seviyorum.
İyiki varsınız.
Hepiniz güzel yaşamaya layıksınız.