Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-08-2011, 12:52 AM   #7 (permalink)
nurbanu25
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: hayli kötüyüm, iyi olabilmem için mucizeler gerekiyor sanki

20 yıllık sosyal fobikim,6 yıllıkta majör depresifim.yıllardır
mutsuzum,keyifsizi,özgüvensizim ve daha birsürü şey.....
denemediğim yöntem,gitmediğim psikiyatrist,psikolog kullanmadığım
ilaç kalmadı gibi bişey...
son olarak bu siteyi keşfettim.çekirdek inanç tespiti yaptırdım.telkinlerimi yaklaşık 20 gündür dinliyor olumlamalarımı yapıyorum....bizde ne eksik bilio musun.tembel kullarız.
bizi Yaratana karşı görevlerimizi doğru dürüst yapıyo muyuz,
nette gçirdiğimiz süre kadar ibadet ediyo muyuz.yok yapmıyoruz.
sonra da diyorum ki.denemediğim iyileşme yöntemi kalmadı,
ben hala niye iyi değilim.bir gece yarısı sıcak yatağımızdan kalkıp ta
Allah'a (c.c) yakarmışlığımız var mı yoook!.söyle bana biz nasıl iyi olalım....
bunları bile bile senelerdir düzenli bir ibadet hayatım olmadı.Allah bana nasıl selamet,iyilik,ihsan versin.ben O'na görevlerimi yeteri kadar yapıyor muyum ki....!bak kendime bile açıklayamadığım şeyleri nette,herkese karşı açıklıyorum.
ben iyi bir kul olmadım ki Yaradan da beni iyi etsin.tabiki tıbbi yöntemler ya da sitemizdeki yöntemleri uyguluycaz.
ama önce kul olucaz ki Allah bizim yolumuzu açsın,huzur versin....
iyi bir kul olduktan sonra ilk önce olumlu düşünce sistemizi kafamıza yerleştiricez.
sabah kalktığımızda şükür ile güne başlıycaz.spor yapıcaz,bol bol açık havada nefes egzersizi yapıcaz.
telkin ve olumlamaların gücüne inanıcaz.kısacası YAPABİLECEĞİMİZİN EN İYİSİNİ YAPICAZ...vee sonunda huzura kavuşucaz....sevgiler...