Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2011, 07:21 AM   #15 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: beynimi boşaltmam lazım

Alıntı:
kuzusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bazı şeyleri düzeltmek için bazı şeylerin degişmesi gerek içimde buna calışıyorum evet tepki gösteriyorum cünkü insanım bişeylerin bilincinde olmaksa bazen insana iyi gelmiyo eşim sürekli sinirlenme askım kendine zarar veriyosun diyo önemli bi hastalıgım var o yüzden sinirlenmememi söylüyo bana ama tut tut içinde nereye kadar bi insan bilerek kendini üzmez ki sanki kendi kendimi üzüyomuşum gibi sinirlenme kendini üzme deniliyo ama artık sadece kendimi düşünücem kendi isteklerimle vefa arasında gidip gelmicem ben ne istersen o cünkü böylesi beni daha cok rahatlatacak benden baska herkes kendini düşünüyo cünkü
geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. ne kadar şanslısınız sizi düşünen sizi yatıştırmak için çabalayan bir eşiniz var. dmek istediğim şu ki senlerin üzüntüsü kahrı kederi vs ve ilerde doktorlar ne diyor evin yansa dönüp bakmayacaksın. kolaymı bu evin yanacak dönüp bakmayacaksın. işte o hala gelmemek için neler kızdıklarımıza bakmalıyız diyorum. kendimden örnek vereyim herşeye kızardım aslında hepsindede haklıyım ama haklı olmak mutlu etmiyor insanı. o yüzden yeterki kalp kırılmasın sevdiklerime bişey olmasın diyorum. gerisine elbet üzülüyorum ama benimle gelmicek ya öbür tarafa deyip bir an duraksamaya çalışıyorum. çünkü kendime ediyorum sevdiklerime ediyorum. ben sağlam olmazsam sevdiklerimde olmaz bunu biliyorum. size bilmediğiniz bişey öğretmiyorum sadece ne kadar şanslı olduğunuzu şimdiki anı yaşarken ve bunun farkında olduğunuzu farketmenizin ne kadar güzel olduğunu söylüyorum. saygılarımla
DiL_RU_BA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla