Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2007, 11:26 AM   #14 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Sigarayi birakmayi istemekten vazgecmeyin - Don't give up giving up

valla lerzanım
hiç gözümde büyütmüyorum..bi sigara bırakmak değilmi? kolay canım çok kolay:) ben hiç zorlanmam böyle konularda:)
alt yapı tamam... ben inatçıyımdır, ilişkilerimde uzun yıllar süren sabır ve hoşgörü büyütürüm, ammaaaa birkere bitti dediğimde o gerçekten bitmiştir bir daha geri dönmem..sigarayla olan ilişkim çok uzun sürdü...yasak ve tehlikeli ilişkiler bize teeeers,yakışmıyoooor, biittti, hergün sigara paramı kumbaraya atıcam.... ya aa yapcam işte bir şeyler..ben bu güne kadar yapmak istediğim her şeyi başardım..bunuda başardım sayıyorum..hiç bu kadar kararlı olmamıştım hayatım boyunca,sadece 24 saat..24 saati atlattımmı bitti bu iş ondan sonra ölsem içmem..ben bugüne kadar ancak sahurdan iftara kadar dayanabildim.. neyse..çarşamba günü yakın... bıraktım bile..neolcak canım içmemek bizim doğal halimiz..ağzımızda sigarayla doğmadıkki...hepimize iyi pazarlar saygılı sevgiler..benim dikişler bizi dik yoksa yetiştiremeyeceksin diye miting yapacaklar birazdaha oturursam.