Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2011, 10:40 PM   #28 (permalink)
selo2951986
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough
Standart Cevap: selocanın günlüğü:))

kısa bir aradan sonra bugün telkinleri dinlemeye yeniden başladım ve dedim ki oh be dünya varmış.1,5 hafta kadar telkinleri bırak türk sanat musikisi dinlemeye başladım etkileri yok değil ama beni eski halime döndürdü ve 1,5 yıl önce telkinleri dinlemeden önceki halime kısa bir süre döndüm.inanın bana bu telkinler büyük bir nimet.ben ne kadar dinlemeliyim konusuna çok takılmıştım çünkü telkin dinleyince yaşadıklarım sadece o telkin metininde yazanlar kadar oluyor gibiydi.yani biri beni kendi içime kapanık silik filmimden çıkarıp kendi filminde kendine güvenen saygı duyan bir baş rol veriyormuş gibiydi.ben kendimi özgür değilim sanıyordum meğer eski halim zindanda geçiyormuş.Telkinleri yapanlardan Allah razı olsun insan bazı şeylerin değerini kaybedince anlıyor.neyse ki dönüş her zaman var.bir de şu telkin dinlemeyi bırakınca eski halime dönme olayını bir aşabilsem.beni sınarladıran engelin ne olduğunu çok iyi görebiliyorum ama aşamıyorum.sanırım buna çekirdek inanç diyorlar.ne kadar kendime güvensem de sorumluluk almaktan kaçıyorum.inşaallah buna da çare bulucam.bugün kendimi yeniden bulmuş gibi hissediyorum,genel anksiyetem baya azaldı çok şükür.
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla