Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2011, 05:57 AM   #300 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Bakıyorum telefonuma saat 05:20.İşteyim ,gece vardiyasındayım.Biraz uykum var.Ama saat 8'e az kaldı.Baktım yazma isteği var.Uzun zamandır bişeyler yazmıyordum.İçimdekileri döküyim dedim.Zaman hızla ilerliyor diyecem birden aklıma bu sözü ne kadar çok kullandığım geldi.Bazen durur,düşüncelere dalar zamanın nasıl hızlı geçtiğini bir film şeridi gibi gözümün önünden geçiririm.Bazen içimde bir ürperti olur.20 sene önceki zamana giderim.Daha dün değilmiydi derim.Ve bir daha anlarım ki zaman çok kısa.Aslında anlıyorum ki yaşamayı çokta beceremiyoruz.Kendi açımdan konuşuyim hep tekrarları yaşıyorum.Geçen gün farklı sokaktan gittim.Sırf farklı bişey olsun diye.Aynı şekilde hastaneye gitmiştim.Yürüyerek indim.Bir taraftan da etrafı gözlemledim.Bazı evlerde köy havası vardı.Köyüm aklıma geldi.Nedense küçükken köy yollarında yürümeyi çok severdim.iki sene önce ziyarete gitmiştik.Ziyarete çıkmak için baya yürümek gerekiyordu.Çok eğlenceli geçmişti.İnerken koşa koşa inmiştim.Ben nasıl buraya geldim :) en çok ailece piknik yapmayı özledim.Ramazandan sonra ayarlayacam.Düşüncelerim de gitmediğim yerlere gidip fotoğraf çekmekte var.Gezmek hoşuma gidiyor.Psikologa gidiyorum.Bana yapmak isteyipte yapamadığın en az birşey yap dedi.Önce İznik'e gideceğim.Güneş gözlüğü alacam.Gözlük takacam.Kitabımı alıp sahilde okuyacam.Denizin sesi eşliğinde kitap okumak güzel olsa gerek.Neyse bu kadar yazı yeter şimdilik biraz iş yapıyim :)
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla