Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2011, 10:21 AM   #5 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: EFT de YENİ BİR BOYUT

Sayın Karavan, İlk mesajınızda demişsiniz ki "ziyaret amaçlı giriyorum siteye, okuyorum, öğreniyorum", çok güzel,
zaten hepimizin amacı gelişmek, öğrenmek, yoksa burada kimsenin işi yok, en azından benim. Yanlış anlamayın daha önce bir arkadaş daha, bir şeylerden bahsetti ve "bana özelden mesaj atarlarsa daha fazla bilgilendireceğim" şeklinde bir ifade kullanmıştı... Ben kitap özeti çıkaran arkadaşlara atıf yapmaktaki amacım; zaman
ayırarak, insanların bilgilenmesini önemseyerek yaptıklarından ötürü onları takdir etmemdi... EFT ile ilgili Aeshnidae arkadaşımız da yazıyor zaman zaman ve ben bundan yararlandım. Siz o zaman çok ayrıntılı bilgi veremeyeceğiniz hususlardan bence burada dokundurup geçmeyin, (ya da bazı insanların bilinç düzeyine göre de değişmekle beraber), anlatacaklarınızı (nasıl ki bir çocukla iletişim kurarsınız göz mesafesine inersiniz,ona tepeden bakmazsınız, iletişim uzmanlarına göre çocuğunuzu kazanırsınız) anlatın, anlayan anlar, anlamayan zaten anlayamaz, belki ben sizi anlayamıyor olabilirim, ya da bu teknik dediğiniz gibi burada anlatılamayabilir, o zaman hiç bahsetmeyin derim ben size, başınız ağrımaz böylelikle...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla