Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2011, 10:28 PM   #4 (permalink)
karavan
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Tekrar merhaba,

Aslında kendimin de karşı çıktığım tarzı bu şekilde sunmak beni de rahatsız ediyor ancak bunun karşılıklı konuşma ortamında ancak uygulanabilirliğinin olması bakımından bu yolu seçmek zorunda kaldım üzgünüm ama başka çarem yoktu.

Örneğin aynı gün içinde iki arkadaşımızla çalışma yaptık ve anında olumlu neticelerini aldık.Bu çalışma sırasında da kendileri bu yeni yöntemin tekniğini başlangıç aşamasında olmak üzere öğrendiler.
Eğer kendileri paylaşmak isterlerse deneyimlerini burada paylaşabilirler.Keyfiyet kendilerine aittir.Bunları ben paylaşamam.
Başlangıç aşamasında diyorum çünkü o kadar değişik tekniklerle donatılmış bir yöntem ki sadece tıplamakla iş bitmiyor.Zihninizdeki hayalinizdeki resimler üzerinde değişik çalışmalar yaparak bir an önce sonuca odaklanıyoruz.

O yüzden üzgünüm.Ne kadar karşı çıksanız da yapabileceğim birşey yok.Bu kitap özeti çıkarmaktan çok farklı bir durum.Ayrıca özelden mesaj atılsın dediğimi de hatırlamıyorum.O kadarını bende akıl edebilirdim elbet.

Öğrenmek istiyorsanız karşılıklı uygulama ile yapılmak ve vakit ayırılmak zorunda.

Sevgi ile kalınız.

İlave etmek istediğim bir önemli konu da şu,
Bu yöntemde bir kalıp yok.
Klasik EFT de size bir kalıp veriliyor bu kalıba aynen uyarak uygulama yapabiliyorsunuz.Bu herkes için geçerli oluyor.

Benim uyguladığım teknikte böyle birşey yok.

O anki çalışma yaptığınız kişinin sorunlarına göre değişkenlik gösteren ve izlenecek yolun o ana duruma göre seçilmesi gerekiyor.

Sanıyorum hata bende oldu.
Burada szilerle bu konuyu neden paylaşamıyacağımın sebeplerini de şu an olduğu gibi izah etmem gerekirdi.