Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-07-2011, 05:26 PM   #5 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: telkin ve rüya görme

Alıntı:
iyiyimutluyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkür ederim değerli cevaplarınız için.Ben zaten suçluluk duyguları telkinini çoktandır dinlemiyorum, bende aşırı sıkıntı yapıyordu.peki siz gece ağırlıklı mı yoksa gündüz ağırlıklı mı dinliyorsunuz..teşekkürler
rica ederim :) ben telkinlerimi 2 farklı liste halinde 2 ye böldüm...1. grubu gündüz akşama kadar... 2. grubu ise gece uyurken sabaha kadar dinliyorum...neredeyse 24 saat diyebilirim :)
eğer sorun suçluluk telkininde değilse belki sosyal fobi..topluluk karşısında konuşma veya depresyon gibi süresi çok uzun olanlardan birini dinliyorsanız onlardan birisi de yapabilir...şahsen ben içeriği kısa olan telkinlerde yoğun rüyalar görmüyorum...uzun telkinler gördürüyor ama kişiden kişiye değişir tabi :)

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla