Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2007, 02:54 AM   #13 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Sigarayi birakmayi istemekten vazgecmeyin - Don't give up giving up

buldum kendime muhteşem bir spiral,yazdım şimdilik o malum şeyin tuuu kaka olduğuna dair bir kaç telkin. (bu arada sitede gerçek telkinleride arıyorum) ben melül melül spirale bakarken. telkinler ışıldıyor en bi kırmızısından 20 dakka falan..güya ben hipnoza gircem..zobuduk gibiyim..gevşeme denen şeyin izi tozu yok, çarşamba günü hep beraberiz,
gökmencim sen yine bırakmışsın, ben 24 dört saat içmemeyi başarsam bidaha kendime kıyamam..birtek geçen ramazanda sahurdan iftara kadar dayandım.. bir ay boyunca..o da itiraf edeyim allahtan çok anamın korkusundan..cadıdır aslında, ama bir ümit ben bütün gün sigarasız durucam, belkide hiç içmeyiveririm diye bana hadi kızım sen yoruldun git biraz uzan diyen bir melek oldu, elinden yedik hayatımızda ilk defa en lezzetli börekleri. yapmaaaaz ilginç bir saygı anlayışı vardır, biz kendisine hizmet ettikmi, benim çocuklarım saygılıdır der..bizde yaparız istediği her şeyi bakışından anlamaya çalışarak..kolaydır anacığımın gönlünü almak. ben bunu 40 yaşında fark ettim...kendi sağlığım çok önemli..iki yıl önce çökertmeleri oynadı bendeki imnun sistem.toparladık çabucak tamamen dökülen saçlarım üç ay sonra yeniden uzadı, sağlık tabiiki o günlere oranla daha stabil, ama sigarayı bırakırsam,hem daha sağlıklı olurum,hem daha özgür, hemde anamın gönlü olur be.. alem bir taşla sadece iki kuş vuruyor ben üç.. rekor bu..hayatında bundan daha çok hiçbir şeyi istemedi anam. bende onun beni onaylamasını..hepimize saygılı sevgiler