Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2011, 08:00 PM   #207 (permalink)
doris
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

selam günlük kardeş :)
bu sıralar kendime vakit ayırmanın keyfini yasıyorum.. evet kendimle ilgileniyorum sadece kendim...
planımı yaptım.. pazartesi salı kendini dinle ve kur sınavına çalış ardameditasyon yap.. çarsamba kuaför manikür pedikür..
persembe annemlerin yanında olmak istiyorum.. cuma günü meleğimin yanında...
bu arada yarın sabah spora gitmeyi istiyorum yürüyüşe aslında şimdide gidebirdim ama makinadan çamasırlarımın çıkmasını bekliyorum..
yani günlük kendimi toplamanın zamanını kaçırmışta olsam zararın neresinden dönersem kardır diyorum.. :)
ve artık egzersizi hayatıma düzünli bir sekilde sokmanın zamanı geldi geçiyor.. hareket etmek insanı mutlu ediyor...
şimid içimden hareketli bişeyler calıp deli gibi dans etmek geliyor... galiba bundan sonra hiç bişey yapamzsam spor olarak göbek atıcam ...:)))
buda spor sayılır ...
mutluyum günlük hayat güzel artık pozif olmayı basardım sanıyuorum.. şimdi sadece mucizeleri bekliyorum.. biliyorum yoldalar bana geliyorlar..
ve günlük meleğim ve ben birlikte yaratmak için çalışıyorz artık onunda hedefleri var artık oda kafa yoruyor artık oda inanıyor ve çok mutluyuz...
bu arada meleklerim bana yine bir sürü bir sürü tüy gönderdiler ayrıca ayvalıkta park yeri ararken benden yardımlarını esirgemediler... tesekkür ederim meleklerim..
iyiki varlar iyiki...
tanrım sana sonsuz şükürler olsun !!!!!!!!!!!!!

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla