Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-07-2011, 04:49 PM   #7 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: köklü değişim

Alıntı:
beautysea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyi kötü kararı verirken korkuyorum sorun bu.daha önceki başarızızlıkları berbat durumları tekrar yaşamaktan korkuyorum.böyle durumlarda ve üzgünken kalbim yerinden çıkcakmış gibi hızlı atıyor bi kaç gün.bu güne kadar güçlü durdum hep pozitif düşündüm.herşey düşünce de başlar bunu savundum.düşündüklerim istediklermin en ufak kısmı gerçekleşmiyor.bugün çk üzgünüm bana değersiz olduğum hatırlatılıyor.ben kendimi seviyorum ve gerçekten aklım duygularım yerinde.ama artık pozitif düşünüp iyi mi olayım yoksa hep isyan edenlerdenmi bunun kararını vericem artık galiba.kötü olmak istemesemde başaramasamda böyle mi olmam gerekiyor acaba.çok çaresizim ağladıkça acizliğim aklıma geliyor.ben zayıfım malesef bunu kabul ediyorum ama mutlu olmak hakkım yine de
"Ben zayıfım" dedikçe, sizi zayıf düşürecek ve öyle görecek olay ve insanları hayatınıza çekersiniz birer birer...Olumlama yapın bol bol, kimsenin hayatı çok kolay değil, hepimiz zaman zaman kötü ruh durumlarına sahip olabiliriz, ama bütün bunlarla vakit kaybediyoruz, yaşam hızla geçer bir bakarsınız yaş gelmiş 30, 40..... ve üstü... Yaşayın arkadaşım.
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla