Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2011, 11:17 PM   #25 (permalink)
maxaslan
Teğmen

Tesekkür: 18
18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxaslan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ne yapa bilirim?

Alıntı:
GoldeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar)
1 hafta boyunca yashadigim deneyimleri paylashmak istiyorum. eft ve nlp tekniklerinin ikisini de uyguladim ve eft-nin daha fazla etkisini gordum) benim çok fazla kötü anılarım var, çoçukluğumdan beri korku şiddet ve s. gibi bir çok kötü deneyimlerim oldu. Onları hatırlayınca o korkuları yeniden hiss ediyordum, hatta ağlıyordum. Onların bir çoğuna eft uyguladım ve ... artık o anıları düşününce hiç bir şey hiss etmiyorum. nil gün zihni kullanma kılavuzunu dinledim. bazı anılarıma çapa atdım. Ama daha kullanmadım çapaları. Telefonla konuşmak korkum da azaldı. Tamamen geçmedi ama artık telefon çaldığında önceleri olduğu gibi gerginlik hiss etmiyorum. Hatta uzun zamandır internetden tanıdığım ama hiç konuşmadığım arkadaşımla kekelemeden telefonda konuşdum. Ama sadece 10 dakka . Yine gergindim ama daha az. . . Yine arasın konuşalım istiyorum ama kendim aramaya cesaret edemiyorum daha) . . . 19 temmuz babamla Türkiyeye geliyoruz. O merkezde iyi olucammı bilmiyorum ama bu yaz ne olursa olsun iyileşmeliyim)
golden kardeş umarım başarırsın çünkü her başarısız girişim insnı çok kötü etkiliyor benim klinikten tanıdığım arkadaşlarada yardım ediyorum üç sene önce gelmişti ben gittiğimde yine gelmiş bir kaç gün misafir olarak gelip konuşup gönderiyorlar her gün üç saat sesli kitap okuyormuş ama nafile işin özü aynaya bakarak konuş sende bir eksiklik olmadığını gör ben klinikte 4 kız 2 erkek aynı anda tedavi gödük bazı arkadaşlar iki üç kliniğe gitmiş ama iyileşememişler seni karamsarlığa ittiysem özür dilerim ama dönüşünde benimle aynı fikirde olacaksın hepsi para tuzağı titreme ve kasılmalar olmazsa zaten güzel konuşuyoruz bu da zaten duyguyu boşalttınmı iş bitiyor geriye dönüş olmuyor kesinlikle bu linke bakın Birikmiş Duyguları Boşaltmak
maxaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla