Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2011, 12:39 PM   #46 (permalink)
aprilrose
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice
Standart Cevap: Suçluluk Duyguları Su Doğa Versiyonu

Merhaba, ben oldukça eski bir üyeyim. İlk üye olduğum dönemde bir ara dinlemiştim telkinleri ancak olması gerektiği gibi düzenli olarak dinleyemedim, bu yüzden randıman alamamıştım.

Dün itibariyle programlı bir şekilde suçluluk telkinlerini dinlemeye başladım. Dün bütün gün rahattım dinlerken. Hatta sebepsiz bir ferahlık, rahatlık ve mutluluk hakimdi. Hoşuma gitti. İnşallah dedim ben kabus falan görmeyeceğim, rahat geçecek dinleme süreci.

Ancak gece herşey korkunç bir şekilde değişti. Yazan arkadaşların çoğu kabus görüyoruz demiş ama ben kabustan da öte şeyler yaşadım. Gece 5-6 kez karabasan geldi. Hareket edemedim, bağırmak istedim sesim çıkmadı. İnanılmaz korkunçtu !

Sizlerle paylaşmak istedim. Tüm yazıları okudum, hiç karabasan geldiğini söyleyen olmamış. Galiba ben ilkim :))

Paylaşmak istedim. Ayrıca iyi bir şey olduğunu biliyorum, olması gereken bu.

Vazgeçmeyip 90 saat dinleyip, gelişmeleri sizlere aktaracağım.

Saygılar, sevgiler sunarım.

aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla