Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2011, 08:51 PM   #203 (permalink)
YESHAPPY
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: YESHAPPY'nin güncesi

Evet yazıyorum :) Telkinleri dinledikten sonra değişik kararlar almaya başlamıştım. Tiyatroya gitme fikri gelmişti aklıma. Telkinleri dinlemeye başladıktan çok sonra ( 2sene sonra sanırım ) 6-7 ay önce gerçekleştirdim bu düşüncemi :) Tiyatroya(kurs) girdim. Sonunda da galamı yaptım :) Oyunu sahneledik. Çok şükür çok iyi cümleler duydum oyun sonrası :) Bi diğer isteğim de gerçekten bunu mu (müzik) istiyorumun cevabını öğrenmek ve şarkı söylemekti. Çok şükür bunu da bunun içinde gerçekleştirdim. Çok vazgeçmeyi düşündüm gidip gelirken;ama kendime direndim. Sonunu görmem lazımdı , ne yapacağımı görmeliydim. Kolay değildi benim için herkesin karşısında tek başına şarkı icra etmek :) Grupla oyun iyi;ama tek kalınca bildiğin heyecanlanıyordum, ses titriyor falan... :) Onu attım üstümden. Sahne tozu yutmak böyle bişi olsa gerek :) Oyunu sahneleyeceğimiz gün 1-2 kişi ve ben dışında herkesin karnına ağrılar giriyor, heyecanlı hepsi... :) Bende hiç heyecan yok, diyorum bende bi sorun olabilir mi? :) Heyecan yok;ama ben bu oyunu oynarım arkadaş, kendimden eminim hissi hat safhada :) Dinlediğim tiyatro telkininin buna büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Neyse sonunda istediğim cevapları buldum, sınırlarımı zorladım. O vazgeçiren sese direndim. Sonunda da ödülümü aldım :) Tereddütsüz sorularımın cevaplarını öğrenmek istedim ve Allah'ım bana nasip etti. Şükürler olsun.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla