Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2011, 01:52 PM   #2 (permalink)
caglayanst
Teğmen

caglayanst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 145
62 Mesajinıza toplam 207 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
caglayanst is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: telkinlerden korkuyorum :S :D

bu gece laptopu odama aldım suçluluk telkini sabaha kadar açıktı... yatağımdan biraz uzağa koymuştum ve doğa versiyonunu dinleyerek uyudum..sabah ensemde ağrı vardı ve buda o bölgenin çalıştığını gösteriyordu... bir haftaya yakın dinliyorum artık yaşantımın fon müziği oldular.. tedirgin olacak bir şey yok.. zaten rehber bölümündede telkinlerin alışagelmiş şekilde sakin rutin bir ses tonuyla okunmadığı farklı bir ritimle okunduğu açıklanıyor.. insan neden korkar.. bilmediği bir şey için korkar.. en korktuğun zaman bile gidip seni korkutan şeyin kaynağını bulursan mantıklı bir açıklaması olduğunu görür korkmaktan vaz geçersin...öncelikle güvenmen gerektiğini düşünüyorum.. siteye ve dolayısıyla o telkin müziklerine.. müziklerde birşey yok sadece faklı bir ritimle okunan metinler... korkularımızı kendimizin yarattığına inanıyorum.. uyurken doğa versiyonunu dinlemeni öneririm.. hatta uykuya dalmadan hemen önce küçük bir şelalenin yanında çimlere sırtüstü uzanmış ve kocaman büyük beyaz bulutların geçişini izliyor kuş sesleri ve temiz havada huzur içinde olduğunu imgeleyebilirsin.. korkulcak bişi yok inan.. sevgiyle kal..