Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2011, 05:06 PM   #1547 (permalink)
seretan
Teğmen

Tesekkür: 23
16 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seretan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

Forumda Matrixe Hükmedin" başlıklı bir çok konuyu ve günlükleri okuduktan sonra bayağı meraklandım ve bilgisayarın olduğu masa üzerinde denemeye karar verdim.İlk önce sağ işaret parmağımı masa üzerinde gezdirmeye başladım ve parmağımın üzerinde hareketsiz kalmaya çalıştığı noktayı bulunca parmağımı oraya sabitledim.Diğer işaret parmağımlada ikinci noktayı tespit ettim.Gözlerimi kapatıp iki noktanın arasında bir çizgi olduğunu ve bu çizginin kısalıp iki parmağımın birleştiğini gözümde canlandırdım.Sadece merak etmiştim bağlantıyı sağlayabileceğim mi diye, iki nokta yaparken aklımda belirgin hiç bir niyet yoktu.Sonra birden vücudumu ateş bastı ve terlemeye başladım.Bunun olabileceği kitapta yazıyordu.(oraya kadar okumuş ve denemeye karar vermiştim)Bağlantıyı sağladığım için çok mutlu olmuştum.Bir iki gün sonra yatakta tam uyumaya hazırlanırken kendi vücudumda da iki nokta buldum ve hayatımda olmasını ve değişmesini istediğim şeyleri gözümde canlandırdım.Canlandırmayı yaparken bacaklarım sanki krize girmiş gibi titriyordu.Bunun olabileceğini kitabı okumaya devam ettikten sonra öğrendim.İki noktayı bulmayı öğrendim, gayet güzel görsel canlandırma da yapabiliyorum, serbest bırakmayıda başarabilirsem bu iş oldu demektir.İki noktayı uygulamak isteyen bütün arkadaşlara başarılar diliyorum.Denemekten bıkmasınlar ama denerken şahsi görüşüm biraz ara versinler.Bir iki gün kadar ve kendilerini huzurlu veya mutlu hissettikleri bir an denesinler.Sevgi,saygı ve en iyi dileklerimle.
seretan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla