Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2011, 12:14 AM   #7 (permalink)
beyaz kebuter
Teğmen

beyaz kebuter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
59 Mesajinıza toplam 244 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beyaz kebuter is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tiroid Bezi Çalışması Telkinler ve Stres

atakan bey bende diyet yapmam rağmen kilo vermek yerine hızla kilo aldım yaptığım diyetlerde hiç fayda vermedi daha sonra yapılan tetkiklerde tiroitimde sorun olduğu çıktı insülin direncimde varmış yapılan ultrasonda tiroitte nodülde bulundu biopsi yaptırdım sintigrafi çektirdim şimdi biopsi sonucunu bekliyorum bu arada sizden isme özel kalıcı kilo verme ve metobolizma hızlandırma telkini cd side aldım bir aya yakın bi süredir dinliyorum içinde spor yapmak için de telkin vardı sağolun fakat o kadar enerjim düşükki çok halsiz ve her şeye karşı isteksizim yürüyecek bile halim yok kilom henüz değişmedi aynı fakat iştahım fazla değil.büyük bi umutla bu telkinlere sarıldım bu arada kendime reiki veriyorum bu durumun için ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun sizden ve telkinlerinizden çok umutluyum beni yönlendirin lütfen benim bu durumdan kurtulmam için gerekenleri yapmam için beni motive edin çok teşekkürler iyiki varsınız.
beyaz kebuter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla