Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2011, 01:03 AM   #67 (permalink)
esen27
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevap

Alıntı:
medusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Arkadaşlar.

Deep Peat çalışırken duygularımla ilgili emin olamama hissi olduğunu gördüm.
İçimde hissettiğim duyguları tanımlayamıyordum. Yani vücut hissi olarak algılayabiliyordum.
Ben de sedona yöntemi kitabına başladım 1 haftadır . Kitapta duyguları serbest bırakmaktan bahsetmiş.
9 duygudan bahsetmiş.
Her duygunun içinde de geniş olarak hissedilenleri düşünceleri sıralamış.
İlgimi çeken kısmı şu oldu.
9 Duygu şunlardı.
Kayıtsızlık , Keder , Korku , Şehvet , Kızgınlık , Gurur, Cesaret , Kabul , Dinginlik

Başladım duyguları okumaya .
Her duygunun sonunda sedona yöntemiyle duyguları serbest bırakma işlemini yaptırıyordu.
Ben de tabi ya olumsuz duygular diyordum ilk duygular. Yani ilk 6 duygu olumsuzdu onları serbest bırakıp kurtulmak gerekiyordu ya :)
Neyse 7. duygu cesarete geldik . Baktım o duygunun sonunda da onu serbest bırakın diyordu. Biraz şaşırdım. Niye bırakayım ki dedim. Ne güzel işte.
Sonra Kabul duygusuna geldim. Onu bırakmak hiç aklımdna geçmiyordu. Baktım onun sonunda da aynı şey vardı. Ve son duygu dedim herhalde ulaşılması gereken de bu dinginlik . Bir de baktım onu da serbest bırakın diyordu . :)))

Sonra dedim ki kendime özgürlük bambaşka birşey ki içinde tutunulacak hiçbir duyguya gerek yok. Özgürlük ve serinkanlılık ....
bu tekniği nasıl öğrenebiliriz.kitab veyagörüntü varmı.saygı ve sevgiler

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla