Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2011, 03:08 PM   #35 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam..

Alıntı:
ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
indirdim ve 1 saat dinledim
dinlerkende bir resme konsantre oldum
resim iyice netleşmeye gerçekleşmeye başladı gibi geldi o an şaşırdım ve çektim gözümü :D
ardından müzik yine açık 1- 1,5 saat kadar şekerleme yaptım uyu- uyan uyu uyan her daldığımda bi rüya
3-4 değişik rüya sabah 9-11 civarı
Sevgili ikieşittirbir(2=1) :)) gözlerin açık olarak mı bir resme konsantre oldun?

3-4 değişik rüya iyimiş valla benim rüyalarım uzun metrajlı film gibi oldu. Ben öyle severim gerçi hikayaye kapılıp gidiyorum.

Sevgili ecot rüya görmemen ilginç yahu :)) Ben 2. dinleyişimde 2 gece üst üste gördüm rüya :)) Hatta o mp3'teki sesleri gzölerim kapadığında hissettim aynı şekilde olmada da benzer şekilde uykuya daldım. Neyse bu sefer ilkine göre daha normal günlük rüyalar çevremdeki kişiler ile ilgili rüyalar gördüm.

Rüyanız hayra kalsın...

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla