Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-06-2011, 01:54 PM   #283 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: İçindeki Devi Uyandır Kitabından Alıntılar

Eveeet ben de bu kitabı okuyorum. Sevgili Zyrnthia senin sayende ilk duydum bu kitabı ve bu yazarı yani "Anthony Robbins". Biraz uzun bir kitap yaklaşık 600 sy daha başlarındayım ama sabırla ve zevkle okuyorum.

Hedeflerime ulaşmada bana yeterli motivasyondan fazlasını vereceğini biliyorum. Özellikle kitabın başlarında karar vermenin gücü üzerinde durmuş. (ilerleyen kısımları da heycanla bekliyorum)

Kitabın dili öyle güzel ve sade ki ünlülerin hayat hikayelerinden yapılmış olan alıntılar. İçinde yer alan özlü sözler. Hepsi çok güzel. Yazarın akıcı anlatımı ve anlatırken ki samimi tavrı sizi adeta kitabın içine alıyor.

Hepsi harika herkese tavsiye ederim.

(Zyrnthia senin de sabrına ve emeğine sağlık.)

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla