Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2011, 01:39 AM   #3 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Ya gerçekten durumumuz vahimse..?

Her oyunun bitimi yeni bir oyuna başlamak için güzel bir fırsattır.

Ağlamak istiyorsan da ağla içindekiler de gözyaşları ile beraber aksın gitsin. Sen iyi olmayı seç, kazanmayı seç ki bu durumu bu ruh halini düzeltebilesin. He olur ama insan bazen istiyor eski günlere özlem illa melankoliyi yaşayacaksan kendine limitli bir zaman ver max 1 gün olsun örneğin. Vur dibine ama yarın yeniden başlamak o melakolik günü unutmak şartıyla. Kendine söz ver o ruh halini yaşadıktan sonra kenine çeki düzen vereceğine.

Bunu yapma kendine... 1 gün çok bile :))

Eskiden çok melankolik bir insan olarak diyebilirim ki melankoli bağımlılık yapar. Neden bu kadar arabesk müzik seven var sanıyorsun. Bir de vazgeçilmeyen şarkılar yok mu ahh arabesk(her türlü müzik dinlerim de melankoliye en yakını o tür gibi geliyor bana). Ah bu şarkıların gözü kör olsun... Hemen alıverir seni o ruh hali içine hemen sızıverir bilinç altına :)

Adını gördüm ya dinlemekten bile tırstım o şarkıyı :D hüsrana olamam komşu falan mutluluk, neşe yanıma gelsin

Sağımda mutluluk solumda neşe :D

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla