Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2011, 07:51 PM   #8 (permalink)
nurbanu25
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: EN SORUNLU BENİM GALİBA :(

Alıntı:
ozlem_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canim sorunlu olan bir tek sen degilsin.bende sorunluyum benimde ozguvenim yok bak sen ne guzel ogretmenlige de baslamissin ben onada baslayamadim.ama pes etmek yok savasa devam benimde 3.gunum ama pek sizin dediginiz gibi basim agarmadi midemde bulanmiyo fazla hafif bulantisi oluyor dinlerken

özlemcim,
sorunlu olan tek benim gibi bir bencillikte asla bulunmadım, bulunmam da.herkesin nasıl acılar çektiğini tahmin edebiliyorum. ben en sorunlu benim diyorum. çünkü 1 ay olmasına rağmen ilerleme görememem, hatta daha kötü hissetmem sebebiyle böyle olduğumu düşünüyorum. evet öğretmenliğe başladım ama çok rezil bir sene geçirdim. okulda bütün öğretmen arkadaşlar anladı benim nasıl bir ruh halinde bulunduğumu. tüm günümü birlikte geçirdiğim 3 arkadaşım da açıkça biliyolar zaten depresif olduğumu. olsun tabiri caizse ite kaka bir yıl geçirdim. önümüzdeki yıl herşeyin daha iyi olacağı inancındayım. Rabbimiz (c.c) cümlemizin yardımcısı olsun. Allah sana da en kısa zamanda mesleğine başlamayı nasip etsin.sevgiler...