Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2011, 07:26 PM   #185 (permalink)
doris
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

kendimi bi konserve kutusuna hapsolmuş sıkıştırılmış gibi hissediyorum.. ama sana yazınca bay günlükm biraz ferahlıyorum.. biliyorum benim aklım farklı çalışıyo farkındayım. ben mantıklı nedenlere göre değerlendiriyorum olayları.. bazen tek mantığım çünkü içimden bunu yapmak geliyor demek oluyor... ama niye?? diye sorduğumda. istemiyorum ,canım istemiyo, sevmiyorum, gibi cümleler beni sinirlendiriyor niye sevmiyosun arkadas neden istemiyosun mantıklı bir neden söyle senin kendi beynini ikna ettiğin sevmemene yada istememene sebep olan o seyi banada söyle bende ikna olayım belki bende sevmem bende gitmiycem belki....
ama yok bu cevaplar sosyal fobi tasıyan insanlara ait olabilir ancak.... sinirlenmeye bile değmicek mevzular için bi ton yazı yazdımmm...
kimseye keyfimi kaçırma hakkını vermiyorum..
keyfim yerinde daha kaçmadan yakaladım...
bakalım salı günü nasıl bi deneyim yasıycam neler öğreticek hayat bize..
tanrım sana şükürler olsun iyiki üfledin o ruhundan biz insanları ve ögrettin!!!!!!!!!
tesekkür ederim...
hoşçakal by günlük

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla